Os 19030 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrané nad Vltavou | 17.18 | 3 | |||
Dobříš | 16.16 | 1 | |||
Stará Huť | 16.18 | 16.18 | |||
Mokrovraty | 16.23 | 16.23 | |||
Malá Hraštice | 16.30 | 16.30 | |||
Nová Ves pod Pleší | 16.35 | 16.35 | |||
Mníšek pod Brdy | 16.41 | 16.48 | 3 | ||
Rymaně | 16.49 | 16.49 | |||
Čisovice | 16.55 | 16.56 | 3 | ||
Bojanovice | 16.59 | 16.59 | |||
Bojov | 17.02 | 17.02 | |||
Klínec | 17.06 | 17.06 | |||
Měchenice | 17.12 | 17.13 | 2 | ||
Skochovice | 17.15 | 17.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia