Os 16410 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 16.57 | 1 | |||
Lomnice nad Popelkou | 13.26 | 2 | |||
Ploužnice | 13.32 | 13.32 | |||
Kyje u Jičína | 13.35 | 13.35 | |||
Cidlina | 13.40 | 13.40 | |||
Kněžnice | 13.42 | 13.42 | |||
Libuň | 13.45 | 14.08 | 3 | ||
Hrdoňovice | 14.14 | 14.14 | |||
Mladějov v Čechách | 14.19 | 14.26 | 3 | ||
Malechovice | 14.31 | 14.31 | |||
Libošovice | 14.35 | 14.35 | |||
Sobotka | 14.39 | 14.40 | 2 | ||
Dolní Bousov | 14.46 | 14.48 | 3 | ||
Rohatsko | 14.51 | 14.51 | |||
Bechov | 14.53 | 14.53 | |||
Dlouhá Lhota | 14.58 | 14.58 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 15.02 | 15.02 | |||
Kolomuty | 15.05 | 15.05 | |||
Řepov | 15.08 | 15.08 | |||
Mladá Boleslav město | 15.12 | 15.14 | 1/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 15.20 | 15.28 | 4 | ||
Bukovno | 15.40 | 15.40 | |||
Líny | 15.43 | 15.43 | |||
Katusice | 15.46 | 15.48 | 2 | ||
Skalsko | 15.53 | 15.53 | |||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | 15.55 | 15.55 | |||
Trnová | 15.58 | 15.58 | |||
Vrátno | 16.03 | 16.03 | |||
Skramouš | 16.06 | 16.06 | |||
Mšeno | 16.10 | 16.21 | 3 | ||
Kanina | 16.26 | 16.26 | |||
Živonín | 16.30 | 16.30 | |||
Nebužely | 16.33 | 16.33 | |||
Lhotka u Mělníka | 16.39 | 16.39 | |||
Lhotka u Mělníka zastávka | 16.42 | 16.42 | |||
Hleďsebe | 16.44 | 16.44 | |||
Mělnická Vrutice | 16.50 | 16.50 | |||
Velký Borek | 16.53 | 16.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci