Vlak 8772 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 0.00 | 15.54 | |||
Ťahanovce | 15.58 | 15.58 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 16.02 | 16.03 | Nástupište | ||
Kysak | 16.09 | 16.10 | |||
Obišovce | 16.13 | 16.14 | |||
Ličartovce | 16.15 | 16.16 | |||
Drienovská Nová Ves obec | 16.19 | 16.19 | |||
Drienovská Nová Ves | 16.21 | 16.22 | |||
Kendice | 16.24 | 16.24 | |||
Haniska pri Prešove | 16.28 | 16.28 | |||
Prešov | 16.32 | 16.40 | Nástupište č. | ||
Prešov mesto | 16.43 | 16.44 | |||
Veľký Šariš | 16.48 | 16.50 | |||
Šarišské Michaľany | 16.56 | 16.57 | |||
Orkucany | 17.00 | 17.01 | |||
Sabinov | 17.04 | 17.05 | |||
Pečovská Nová Ves | 17.09 | 17.10 | |||
Červenica | 17.12 | 17.12 | |||
Rožkovany | 17.15 | 17.16 | |||
Lipany | 17.19 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci