Vlak 6404 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 0.00 | 12.15 | |||
Košice predmestie | 12.17 | 12.18 | |||
Barca | 12.22 | 12.22 | 1./1 | ||
Haniska pri Košiciach | 12.28 | 12.29 | |||
Hutníky | 12.33 | 12.33 | |||
Veľká Ida | 12.37 | 12.37 | Nástupište | ||
Cestice | 12.43 | 12.44 | |||
Čečejovce | 12.47 | 12.47 | Nástupište | ||
Mokrance | 12.51 | 12.52 | |||
Moldava nad Bodvou | 12.54 | 12.56 | |||
Drienovec | 13.00 | 13.00 | |||
Turňa nad Bodvou | 13.05 | 13.07 | |||
Dvorníky-Zádiel | 13.10 | 13.11 | |||
Hrhov | 13.18 | 13.19 | |||
Jablonov nad Turňou | 13.26 | 13.27 | |||
Lipovník | 13.36 | 13.36 | |||
Rožňava | 13.44 | 13.45 | 2. | ||
Slavec jaskyňa | 13.53 | 13.53 | Nástupište | ||
Vidová | 13.57 | 13.57 | |||
Plešivec | 14.01 | 14.20 | |||
Gemerská Hôrka | 14.23 | 14.24 | |||
Bohúňovo | 14.27 | 14.28 | |||
Čoltovo | 14.30 | 14.31 | |||
Gemerská Panica | 14.33 | 14.33 | |||
Gemer | 14.37 | 14.37 | |||
Tornaľa | 14.41 | 14.42 | |||
Včelínce | 14.45 | 14.46 | |||
Štrkovec | 14.50 | 14.50 | |||
Riečka | 14.53 | 14.53 | |||
Abovce | 14.56 | 14.56 | |||
Lenartovce | 14.59 | 15.00 | |||
Číž kúpele | 15.04 | 15.05 | |||
Rimavská Seč | 15.09 | 15.10 | |||
Orávka | 15.12 | 15.13 | |||
Dubovec | 15.16 | 15.17 | |||
Jesenské | 15.24 | 15.44 | |||
Jesenské zastávka | 15.46 | 15.47 | |||
Rimavské Janovce obec | 15.53 | 15.53 | |||
Rimavské Janovce | 15.56 | 15.57 | |||
Rimavská Sobota | 16.02 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci