Os 3512 | |
Řazení vlaku: 811 + 011 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trenčianska Teplá | 0.00 | 12.30 | |||
Nemšová | 12.34 | 12.35 | |||
Horné Srnie | 12.40 | 12.41 | |||
Vlárský průsmyk | 12.48 | 0.00 | 2 | ||
Krnov | 0.00 | 17.08 | 3 | ||
Krásné Loučky | 17.14 | 17.14 | |||
Linhartovy | 17.17 | 17.17 | |||
Město Albrechtice | 17.23 | 17.27 | 3 | ||
Třemešná ve Slezsku | 17.31 | 17.32 | 2 | ||
Jindřichov ve Slezsku | 17.40 | 17.43 | 2 | ||
Mikulovice | 18.30 | 18.32 | 3 | ||
Hradec-Nová Ves | 18.38 | 18.38 | |||
Písečná | 18.40 | 18.40 | 3 | ||
Česká Ves bazén | 18.45 | 18.45 | |||
Česká Ves | 18.47 | 18.47 | |||
Jeseník | 18.52 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci