Vlak 3078 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žilina | 0.00 | 17.51 | 2. | ||
Horný Hričov | 18.01 | 18.01 | |||
Dolný Hričov | 18.04 | 18.05 | |||
Bytča | 18.11 | 18.12 | |||
Predmier | 18.14 | 18.15 | |||
Plevník-Drienové | 18.19 | 18.19 | |||
Považská Teplá | 18.23 | 18.24 | |||
Považská Bystrica | 18.29 | 18.30 | 1. | ||
Milochov | 18.35 | 18.36 | |||
Nosice | 18.40 | 18.41 | |||
Púchov | 18.45 | 18.48 | |||
Dolné Kočkovce | 18.51 | 18.52 | |||
Beluša | 18.55 | 18.56 | |||
Ladce | 19.00 | 19.01 | |||
Košeca | 19.04 | 19.05 | |||
Ilava | 19.08 | 19.09 | |||
Dubnica nad Váhom | 19.14 | 19.15 | 2. | ||
Trenčianska Teplá | 19.19 | 19.20 | |||
Trenčín-Opatová | 19.24 | 19.24 | |||
Trenčín | 19.28 | 19.29 | 3. | ||
Trenčín-Zlatovce | 19.32 | 19.33 | |||
Kostolná-Zariečie | 19.37 | 19.37 | |||
Melčice | 19.42 | 19.43 | |||
Trenčianske Bohuslavice | 19.47 | 19.48 | |||
Nové Mesto nad Váhom | 19.54 | 0.00 | 2. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci