Vlak 3075 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Mesto nad Váhom | 0.00 | 14.36 | 2. | ||
Trenčianske Bohuslavice | 14.41 | 14.42 | |||
Melčice | 14.47 | 14.47 | |||
Kostolná-Zariečie | 14.53 | 14.53 | |||
Trenčín-Zlatovce | 14.58 | 14.58 | |||
Trenčín | 15.02 | 15.03 | 2. | ||
Trenčianska Teplá | 15.09 | 15.10 | |||
Dubnica nad Váhom | 15.14 | 15.15 | |||
Ilava | 15.21 | 15.22 | |||
Košeca | 15.24 | 15.25 | |||
Ladce | 15.28 | 15.29 | |||
Beluša | 15.32 | 15.33 | |||
Dolné Kočkovce | 15.36 | 15.37 | |||
Púchov | 15.41 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci