Os 8267 | |
Řazení vlaku: 749 + 2xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 0.00 | 15.30 | 3 | ||
Bystřice u Benešova | 15.35 | 15.36 | 3 | ||
Tomice | 15.40 | 15.43 | 1 | ||
Olbramovice | 15.47 | 15.48 | 3 | ||
Votice | 15.51 | 15.55 | 2 | ||
Heřmaničky | 16.01 | 16.02 | 2 | ||
Ješetice | 16.06 | 16.07 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 16.09 | 16.09 | |||
Střezimíř | 16.12 | 16.15 | 2 | ||
Mezno | 16.19 | 16.20 | |||
Sudoměřice u Tábora | 16.23 | 16.24 | 4 | ||
Chotoviny | 16.28 | 16.29 | 3 | ||
Tábor | 16.37 | 0.00 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci