Os 7111 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 0.00 | 17.00 | |||
Doubí u Karlových Varů | 17.04 | 17.04 | |||
Karlovy Vary-Březová | 17.06 | 17.07 | 2 | ||
Cihelny | 17.11 | 17.11 | |||
Kfely | 17.15 | 17.15 | |||
Teplička u Karlových Varů | 17.17 | 17.18 | |||
Krásný Jez | 17.23 | 17.24 | 3 | ||
Vodná | 17.27 | 17.27 | |||
Bečov nad Teplou | 17.31 | 17.32 | 3 | ||
Louka u Mariánských Lázní | 17.40 | 17.40 | |||
Poutnov | 17.43 | 17.44 | 2 | ||
Hoštěc | 17.48 | 17.48 | |||
Teplá | 17.51 | 17.52 | 2 | ||
Mrázov | 17.57 | 17.57 | |||
Ovesné Kladruby | 18.02 | 18.02 | 3 | ||
Milhostov u Mariánských Lázní | 18.05 | 18.05 | |||
Vlkovice | 18.09 | 18.10 | 1 | ||
Mariánské Lázně město | 18.15 | 18.15 | |||
Mariánské Lázně | 18.19 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci