Os 6868/9 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 0.00 | 19.04 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 20.00 | 2 | ||
Želenice nad Bílinou | 19.08 | 19.09 | |||
Ústí nad Labem sever | 20.03 | 20.03 | 1 | ||
Bílina kyselka | 19.12 | 19.13 | |||
Neštěmice | 20.05 | 20.06 | |||
Bílina | 19.15 | 19.16 | 1 | ||
Mojžíř | 20.08 | 20.08 | |||
Chotějovice | 19.18 | 19.19 | |||
Neštědice | 20.10 | 20.10 | |||
Želénky | 19.21 | 19.22 | |||
Povrly | 20.12 | 20.12 | 2 | ||
Duchcov | 19.24 | 19.25 | |||
Povrly-Roztoky | 20.15 | 20.16 | |||
Oldřichov u Duchcova | 19.28 | 19.29 | 2 | ||
Dobkovice | 20.19 | 20.19 | |||
Řetenice | 19.32 | 19.33 | 3 | ||
Choratice | 20.21 | 20.22 | |||
Teplice v Čechách | 19.36 | 19.37 | 2 | ||
Vilsnice | 20.24 | 20.25 | |||
Děčín hlavní nádraží | 20.28 | 0.00 | 2 | ||
Proboštov | 19.39 | 19.40 | |||
Bohosudov | 19.43 | 19.44 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 19.55 | 19.56 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19.58 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci