Os 6864/5 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 0.00 | 17.04 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 18.00 | 2 | ||
Želenice nad Bílinou | 17.08 | 17.09 | |||
Ústí nad Labem sever | 18.03 | 18.03 | 1 | ||
Bílina kyselka | 17.12 | 17.13 | |||
Neštěmice | 18.05 | 18.06 | |||
Bílina | 17.15 | 17.16 | 1 | ||
Mojžíř | 18.08 | 18.08 | |||
Chotějovice | 17.18 | 17.19 | |||
Neštědice | 18.10 | 18.10 | |||
Želénky | 17.21 | 17.22 | |||
Povrly | 18.12 | 18.12 | 2 | ||
Duchcov | 17.24 | 17.25 | |||
Povrly-Roztoky | 18.15 | 18.16 | |||
Oldřichov u Duchcova | 17.28 | 17.29 | 2 | ||
Dobkovice | 18.19 | 18.19 | |||
Řetenice | 17.32 | 17.33 | 3 | ||
Choratice | 18.21 | 18.22 | |||
Teplice v Čechách | 17.36 | 17.37 | 2 | ||
Vilsnice | 18.24 | 18.25 | |||
Děčín hlavní nádraží | 18.28 | 0.00 | 2 | ||
Proboštov | 17.39 | 17.40 | |||
Bohosudov | 17.43 | 17.44 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 17.55 | 17.56 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.58 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci