..: Trasa vlaku R 678 - JŘ 2009 :..
R 678
Řazení vlaku: 363 + 3xB249 + 2xBeer273 + BDbmsee448 + Aee61/Aee  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Brno hlavní nádraží  0.00 12.23 II
  Brno-Královo Pole  12.33 12.35 3/2
  Tišnov  12.50 12.51 2/2
  Žďár nad Sázavou  13.31 13.32 2/2
  Přibyslav  13.43 13.44 1/2
  Havlíčkův Brod  13.56 13.58 2
  Světlá nad Sázavou  14.12 14.13 7
  Golčův Jeníkov město  14.36 14.37  
  Čáslav  14.49 14.50 4
  Kutná Hora hlavní nádraží  14.58 14.59 2/2
  Kolín  15.08 15.10 4
  Praha-Vršovice  15.59 16.00 2
  Praha hlavní nádraží  16.04 0.00 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy