R 678 | |
Řazení vlaku: 363 + 3xB249 + 2xBeer273 + BDbmsee448 + Aee61/Aee Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 12.23 | II | ||
Brno-Královo Pole | 12.33 | 12.35 | 3/2 | ||
Tišnov | 12.50 | 12.51 | 2/2 | ||
Žďár nad Sázavou | 13.31 | 13.32 | 2/2 | ||
Přibyslav | 13.43 | 13.44 | 1/2 | ||
Havlíčkův Brod | 13.56 | 13.58 | 2 | ||
Světlá nad Sázavou | 14.12 | 14.13 | 7 | ||
Golčův Jeníkov město | 14.36 | 14.37 | |||
Čáslav | 14.49 | 14.50 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 14.58 | 14.59 | 2/2 | ||
Kolín | 15.08 | 15.10 | 4 | ||
Praha-Vršovice | 15.59 | 16.00 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.04 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster