R 675 | |
Řazení vlaku: 362 + Aee61/Aee + BDbmsee448 + 2xBeer273 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 7.56 | 6 | ||
Praha-Vršovice | 8.00 | 8.01 | 3 | ||
Kolín | 8.48 | 8.50 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 8.59 | 9.00 | 2/1 | ||
Čáslav | 9.08 | 9.09 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 9.20 | 9.21 | |||
Světlá nad Sázavou | 9.44 | 9.45 | 6 | ||
Havlíčkův Brod | 10.00 | 10.02 | 3 | ||
Přibyslav | 10.14 | 10.15 | 2/1 | ||
Žďár nad Sázavou | 10.28 | 10.30 | 3/1 | ||
Tišnov | 11.06 | 11.07 | 3/1 | ||
Brno-Královo Pole | 11.22 | 11.23 | 2/1 | ||
Brno hlavní nádraží | 11.34 | 0.00 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci