..: Trasa vlaku R 675 - JŘ 2009 :..
R 675
Řazení vlaku: 362 + Aee61/Aee + BDbmsee448 + 2xBeer273 + 3xB249  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  0.00 7.56 6
  Praha-Vršovice  8.00 8.01 3
  Kolín  8.48 8.50 4
  Kutná Hora hlavní nádraží  8.59 9.00 2/1
  Čáslav  9.08 9.09 3
  Golčův Jeníkov město  9.20 9.21  
  Světlá nad Sázavou  9.44 9.45 6
  Havlíčkův Brod  10.00 10.02 3
  Přibyslav  10.14 10.15 2/1
  Žďár nad Sázavou  10.28 10.30 3/1
  Tišnov  11.06 11.07 3/1
  Brno-Královo Pole  11.22 11.23 2/1
  Brno hlavní nádraží  11.34 0.00 I



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy