Os 6740/1 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 0.00 | 5.57 | 1 | ||
Louny | 0.00 | 6.50 | 3 | ||
Obrnice | 6.02 | 6.02 | |||
Louny střed | 6.53 | 6.53 | |||
Bečov u Mostu | 6.09 | 6.09 | 2 | ||
Louny město | 6.55 | 6.55 | |||
Břvany | 6.15 | 6.15 | 2 | ||
Jimlín | 7.00 | 7.00 | |||
Lenešice | 6.21 | 6.22 | 3 | ||
Opočno u Loun | 7.03 | 7.03 | |||
Dobroměřice | 6.24 | 6.24 | |||
Touchovice u Loun | 7.06 | 7.06 | |||
Louny | 6.26 | 0.00 | 3 | ||
Hřivice | 7.08 | 7.14 | 3 | ||
Konětopy | 7.18 | 7.18 | |||
Solopysky | 7.23 | 7.23 | |||
Domoušice | 7.30 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci