Os 6722/3 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník západ | 0.00 | 6.08 | |||
Louny | 0.00 | 7.35 | 2 | ||
Rakovník | 6.12 | 6.15 | 5 | ||
Dobroměřice | 7.38 | 7.38 | |||
Chrášťany | 6.25 | 6.26 | 2 | ||
Lenešice | 7.40 | 7.40 | 3 | ||
Hořesedly | 6.30 | 6.30 | |||
Břvany | 7.46 | 7.47 | 2 | ||
Svojetín | 6.35 | 6.36 | 2 | ||
Bečov u Mostu | 7.52 | 7.53 | 2 | ||
Janov u Rakovníka | 6.38 | 6.38 | |||
Obrnice | 8.00 | 8.00 | |||
Most | 8.05 | 0.00 | 1 | ||
Kounov | 6.42 | 6.42 | |||
Mutějovice | 6.46 | 6.47 | 2 | ||
Domoušice | 6.53 | 6.58 | 3 | ||
Solopysky | 7.04 | 7.04 | |||
Konětopy | 7.08 | 7.08 | |||
Hřivice | 7.11 | 7.12 | 3 | ||
Touchovice u Loun | 7.14 | 7.14 | |||
Opočno u Loun | 7.17 | 7.17 | |||
Jimlín | 7.19 | 7.19 | |||
Louny město | 7.26 | 7.26 | |||
Louny střed | 7.28 | 7.28 | |||
Louny | 7.30 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci