Os 5023 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přelouč | 0.00 | 14.21 | 1/1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14.31 | 14.41 | 2 | ||
Pardubice-Pardubičky | 14.44 | 14.44 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 14.47 | 14.47 | |||
Kostěnice | 14.51 | 14.52 | 2 | ||
Moravany | 14.55 | 14.56 | 1/2 | ||
Uhersko | 15.00 | 15.00 | 1 | ||
Sedlíšťka | 15.03 | 15.04 | |||
Zámrsk | 15.07 | 15.07 | 1/2 | ||
Dobříkov u Chocně | 15.09 | 15.10 | |||
Sruby | 15.12 | 15.13 | |||
Choceň | 15.16 | 15.17 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 15.21 | 15.22 | 2 | ||
Bezpráví | 15.25 | 15.26 | |||
Ústí nad Orlicí | 15.31 | 15.32 | pražské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 15.34 | 15.34 | |||
Dlouhá Třebová | 15.37 | 15.37 | 2 | ||
Česká Třebová | 15.43 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci