Os 4939 | |
Řazení vlaku: 242 + 4xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kuřim | 0.00 | 13.21 | 2/1 | ||
Česká | 13.24 | 13.25 | |||
Brno-Řečkovice | 13.29 | 13.29 | |||
Brno-Královo Pole | 13.32 | 13.33 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 13.35 | 13.36 | |||
Brno-Židenice | 13.41 | 13.43 | |||
Brno hlavní nádraží | 13.47 | 13.50 | I | ||
Modřice | 13.58 | 13.59 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 14.02 | 14.02 | |||
Rajhrad | 14.04 | 14.05 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 14.08 | 14.09 | |||
Hrušovany u Brna | 14.11 | 14.12 | 2 | ||
Žabčice | 14.15 | 14.15 | |||
Vranovice | 14.20 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci