Os 4605 | |
Řazení vlaku: 242 + 4xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 0.00 | 5.44 | 3/5 | ||
Ostrov nad Oslavou | 5.51 | 5.51 | 1/1 | ||
Laštovičky | 5.54 | 5.55 | |||
Sklené nad Oslavou | 5.59 | 5.59 | 2/1 | ||
Křižanov | 6.05 | 6.06 | 3 | ||
Ořechov | 6.11 | 6.12 | |||
Osová Bítýška | 6.15 | 6.15 | |||
Vlkov u Tišnova | 6.18 | 6.19 | 1/1 | ||
Níhov | 6.23 | 6.23 | |||
Řikonín | 6.27 | 6.28 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 6.31 | 6.31 | |||
Tišnov | 6.36 | 6.39 | 3/1 | ||
Hradčany | 6.41 | 6.42 | |||
Čebín | 6.44 | 6.45 | |||
Kuřim | 6.50 | 6.51 | 2/1 | ||
Česká | 6.54 | 6.55 | |||
Brno-Řečkovice | 6.59 | 6.59 | |||
Brno-Královo Pole | 7.02 | 7.03 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 7.05 | 7.06 | |||
Brno-Židenice | 7.11 | 7.13 | |||
Brno hlavní nádraží | 7.17 | 7.22 | I | ||
Modřice | 7.30 | 7.31 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 7.34 | 7.34 | |||
Rajhrad | 7.36 | 7.37 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 7.40 | 7.41 | |||
Hrušovany u Brna | 7.43 | 7.44 | 2 | ||
Žabčice | 7.47 | 7.47 | |||
Vranovice | 7.51 | 7.52 | 2 | ||
Pouzdřany | 7.55 | 7.56 | |||
Popice | 7.59 | 7.59 | |||
Šakvice | 8.02 | 8.03 | 2 | ||
Zaječí | 8.07 | 8.08 | 2 | ||
Rakvice | 8.12 | 8.12 | |||
Podivín | 8.16 | 8.17 | 1/4 | ||
Ladná | 8.20 | 8.20 | |||
Břeclav | 8.28 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci