Os 3720/1 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xBdt280 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 0.00 | 15.09 | 2 | ||
Přerov | 0.00 | 16.59 | 4 | ||
Třebovice v Čechách | 15.14 | 15.15 | 1/4 | ||
Věžky | 17.05 | 17.05 | 1 | ||
Rudoltice v Čechách | 15.20 | 15.22 | 2 | ||
Chropyně | 17.10 | 17.14 | 4 | ||
Luková u Rudoltic v Čechách | 15.24 | 15.25 | |||
Kojetín | 17.19 | 17.20 | 3 | ||
Žichlínek | 15.28 | 15.28 | |||
Měrovice nad Hanou | 17.24 | 17.24 | |||
Krasíkov | 15.31 | 15.32 | 1 | ||
Němčice nad Hanou | 17.27 | 17.28 | 2 | ||
Nezamyslice | 17.33 | 0.00 | 2 | ||
Tatenice | 15.34 | 15.34 | |||
Hoštejn | 15.38 | 15.39 | 2 | ||
Lupěné | 15.43 | 15.44 | |||
Zábřeh na Moravě | 15.47 | 15.48 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 15.52 | 15.53 | 2 | ||
Mohelnice | 15.57 | 15.58 | 3 | ||
Moravičany | 16.00 | 16.01 | 1/1 | ||
Červenka | 16.08 | 16.09 | 1/4 | ||
Střeň | 16.13 | 16.13 | |||
Štěpánov | 16.17 | 16.18 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.26 | 16.31 | |||
Grygov | 16.35 | 16.36 | 2 | ||
Brodek u Přerova | 16.40 | 16.41 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 16.44 | 16.44 | |||
Přerov | 16.51 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci