Os 28332 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dačice | 0.00 | 13.01 | |||
Malý Pěčín | 13.05 | 13.05 | |||
Velký Pěčín | 13.07 | 13.07 | |||
Slaviboř | 13.10 | 13.10 | |||
Radkov | 13.14 | 13.14 | |||
Telč | 13.21 | 13.29 | 2 | ||
Mysliboř | 13.34 | 13.34 | |||
Sedlejov | 13.39 | 13.40 | 2 | ||
Hodice | 13.48 | 13.48 | |||
Třešť město | 13.51 | 13.51 | |||
Třešť | 13.53 | 13.54 | |||
Jezdovice | 13.58 | 13.58 | |||
Salavice | 14.00 | 14.00 | |||
Kostelec u Jihlavy masna | 14.04 | 14.04 | |||
Kostelec u Jihlavy | 14.06 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci