..: Trasa vlaku Os 2760 - JŘ 2009 :..
Os 2760
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Javorník nad Veličkou zastávka  0.00 13.31  
  Velká nad Veličkou  13.33 13.34 3
  Louka u Ostrohu  13.38 13.39  
  Lipov  13.41 13.42 3
  Blatnice pod Svatým Antonínkem  13.46 13.46  
  Veselí nad Moravou  13.52 14.13 3
  Veselí nad Moravou-Zarazice  14.16 14.16  
  Vnorovy  14.18 14.18  
  Strážnice  14.23 14.31 2
  Petrov u Strážnice  14.35 14.35  
  Sudoměřice nad Moravou  14.39 14.39 3
  Rohatec kolonie  14.44 14.44  
  Rohatec  14.47 14.47 1/3
  Rohatec zastávka  14.49 14.50  
  Hodonín  14.55 0.00 1vpravo/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci