Os 2760 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Javorník nad Veličkou zastávka | 0.00 | 13.31 | |||
Velká nad Veličkou | 13.33 | 13.34 | 3 | ||
Louka u Ostrohu | 13.38 | 13.39 | |||
Lipov | 13.41 | 13.42 | 3 | ||
Blatnice pod Svatým Antonínkem | 13.46 | 13.46 | |||
Veselí nad Moravou | 13.52 | 14.13 | 3 | ||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 14.16 | 14.16 | |||
Vnorovy | 14.18 | 14.18 | |||
Strážnice | 14.23 | 14.31 | 2 | ||
Petrov u Strážnice | 14.35 | 14.35 | |||
Sudoměřice nad Moravou | 14.39 | 14.39 | 3 | ||
Rohatec kolonie | 14.44 | 14.44 | |||
Rohatec | 14.47 | 14.47 | 1/3 | ||
Rohatec zastávka | 14.49 | 14.50 | |||
Hodonín | 14.55 | 0.00 | 1vpravo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci