Os 2646/7 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 0.00 | 18.15 | 2 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 0.00 | 19.28 | 3 | ||
Krásná Lípa | 18.21 | 18.21 | 3 | ||
Malá Veleň | 19.31 | 19.31 | |||
Krásná Lípa město | 18.24 | 18.24 | |||
Březiny u Děčína | 19.35 | 19.35 | |||
Rybniště | 18.27 | 18.28 | 4 | ||
Děčín východ | 19.39 | 19.40 | 3 hor. | ||
Děčín hlavní nádraží | 19.44 | 0.00 | 4 | ||
Chřibská | 18.33 | 18.33 | 3 | ||
Jedlová | 18.40 | 18.44 | 4 | ||
Kytlice | 18.51 | 18.52 | |||
Mlýny | 18.55 | 19.01 | 2 | ||
Horní Kamenice | 19.07 | 19.07 | |||
Česká Kamenice | 19.09 | 19.10 | 2 | ||
Veselé pod Rabštejnem | 19.15 | 19.15 | |||
Markvartice | 19.19 | 19.20 | 2 | ||
Dolní Habartice | 19.23 | 19.23 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 19.27 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci