Os 2638/9 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 + Bdtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dolní Poustevna | 0.00 | 11.17 | 1 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 0.00 | 13.28 | 3 | ||
Horní Poustevna | 11.20 | 11.20 | |||
Malá Veleň | 13.31 | 13.31 | |||
Vilémov u Šluknova | 11.23 | 11.23 | |||
Březiny u Děčína | 13.35 | 13.35 | |||
Mikulášovice dolní nádraží | 11.26 | 11.27 | 2 | ||
Děčín východ | 13.39 | 13.40 | 3 hor. | ||
Děčín hlavní nádraží | 13.44 | 0.00 | 4 | ||
Lipová u Šluknova | 11.31 | 11.31 | |||
Velký Šenov | 11.34 | 11.37 | 2 | ||
Velký Šenov zastávka | 11.40 | 11.40 | |||
Šluknov zastávka | 11.45 | 11.45 | |||
Šluknov | 11.48 | 11.56 | 2 | ||
Šluknov údolí | 12.00 | 12.00 | |||
Valdek | 12.04 | 12.05 | |||
Rumburk | 12.12 | 12.15 | 1 | ||
Krásná Lípa | 12.21 | 12.21 | 2 | ||
Krásná Lípa město | 12.24 | 12.24 | |||
Rybniště | 12.27 | 12.28 | 4 | ||
Chřibská | 12.33 | 12.33 | 2 | ||
Jedlová | 12.40 | 12.44 | 4 | ||
Kytlice | 12.51 | 12.52 | |||
Mlýny | 12.55 | 13.01 | 2 | ||
Horní Kamenice | 13.07 | 13.07 | |||
Česká Kamenice | 13.09 | 13.10 | 2 | ||
Veselé pod Rabštejnem | 13.15 | 13.15 | |||
Markvartice | 13.19 | 13.20 | 2 | ||
Dolní Habartice | 13.23 | 13.23 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 13.27 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci