Os 2618/9 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 20.15 | 4 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 0.00 | 20.32 | 3 | ||
Děčín východ | 20.19 | 20.20 | 3 hor. | ||
Dolní Habartice | 20.35 | 20.36 | |||
Březiny u Děčína | 20.23 | 20.23 | |||
Markvartice | 20.39 | 20.40 | 2 | ||
Malá Veleň | 20.27 | 20.27 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 20.44 | 20.44 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 20.31 | 0.00 | 3 | ||
Česká Kamenice | 20.49 | 20.50 | 1 | ||
Horní Kamenice | 20.52 | 20.52 | |||
Mlýny | 20.59 | 21.00 | 3 | ||
Kytlice | 21.03 | 21.04 | |||
Jedlová | 21.11 | 21.13 | 4 | ||
Chřibská | 21.20 | 21.20 | 2 | ||
Rybniště | 21.25 | 21.26 | 3 | ||
Krásná Lípa město | 21.29 | 21.29 | |||
Krásná Lípa | 21.32 | 21.33 | 2 | ||
Rumburk | 21.39 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci