Os 2614/5 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 17.03 | 4 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 0.00 | 17.29 | 4 | ||
Děčín východ | 17.07 | 17.13 | 3 hor. | ||
Dolní Habartice | 17.33 | 17.33 | |||
Březiny u Děčína | 17.16 | 17.17 | |||
Markvartice | 17.38 | 17.38 | 2 | ||
Malá Veleň | 17.21 | 17.22 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 17.44 | 17.44 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 17.26 | 0.00 | 4 | ||
Česká Kamenice | 17.49 | 17.50 | 2 | ||
Horní Kamenice | 17.53 | 17.53 | |||
Mlýny | 18.01 | 18.04 | 3 | ||
Kytlice | 18.08 | 18.09 | |||
Jedlová | 18.18 | 18.22 | 4 | ||
Chřibská | 18.29 | 18.34 | 2 | ||
Rybniště | 18.38 | 18.39 | 3 | ||
Krásná Lípa město | 18.43 | 18.43 | |||
Krásná Lípa | 18.46 | 18.47 | 2 | ||
Rumburk | 18.53 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci