Os 2604/5 | |
Řazení vlaku: 854 + Bfbrdtn794 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 8.15 | 4 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 0.00 | 8.32 | 4 | ||
Děčín východ | 8.19 | 8.20 | 3 hor. | ||
Dolní Habartice | 8.35 | 8.36 | |||
Březiny u Děčína | 8.23 | 8.23 | |||
Markvartice | 8.39 | 8.40 | 2 | ||
Malá Veleň | 8.27 | 8.27 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 8.44 | 8.44 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 8.31 | 0.00 | 4 | ||
Česká Kamenice | 8.49 | 8.50 | 1 | ||
Horní Kamenice | 8.52 | 8.52 | |||
Mlýny | 8.59 | 9.00 | 3 | ||
Kytlice | 9.03 | 9.04 | |||
Jedlová | 9.11 | 9.13 | 4 | ||
Chřibská | 9.20 | 9.20 | 2 | ||
Rybniště | 9.25 | 9.26 | 3 | ||
Krásná Lípa město | 9.29 | 9.29 | |||
Krásná Lípa | 9.32 | 9.33 | 3 | ||
Rumburk | 9.39 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci