Os 2319 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 17.03 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 17.10 | 17.10 | |||
Prackovice nad Labem | 17.14 | 17.14 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 17.16 | 17.16 | |||
Malé Žernoseky | 17.20 | 17.20 | |||
Lovosice město | 17.22 | 17.22 | |||
Lovosice | 17.25 | 17.31 | 3 | ||
Lukavec | 17.34 | 17.34 | |||
Nové Kopisty | 17.36 | 17.36 | |||
Bohušovice nad Ohří | 17.38 | 17.39 | 2 | ||
Hrdly | 17.41 | 17.41 | |||
Oleško | 17.43 | 17.43 | |||
Hrobce | 17.46 | 17.47 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 17.52 | 17.53 | 1/3 | ||
Dobříň | 17.55 | 17.55 | |||
Záluží | 17.58 | 17.58 | |||
Hněvice | 18.01 | 18.02 | 2 | ||
Horní Počaply | 18.05 | 18.05 | |||
Dolní Beřkovice | 18.09 | 18.10 | 2 | ||
Cítov | 18.13 | 18.13 | |||
Vraňany | 18.17 | 18.17 | 2 | ||
Mlčechvosty | 18.20 | 18.20 | |||
Nové Ouholice | 18.23 | 18.23 | |||
Nelahozeves | 18.26 | 18.26 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 18.29 | 18.29 | |||
Kralupy nad Vltavou | 18.34 | 18.44 | 3 | ||
Dolany nad Vltavou | 18.47 | 18.47 | |||
Libčice nad Vltavou | 0.00 | 18.51 | 1/2 | ||
Libčice nad Vltavou-Letky | 18.53 | 18.53 | |||
Řež | 18.55 | 18.55 | |||
Úholičky | 18.57 | 18.57 | |||
Roztoky-Žalov | 18.59 | 18.59 | |||
Roztoky u Prahy | 0.00 | 19.04 | 1/3 | ||
Praha-Sedlec | 19.07 | 19.07 | |||
Praha-Bubeneč | 0.00 | 19.10 | 2 | ||
Praha-Holešovice zastávka | 19.14 | 19.14 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 19.20 | 0.00 | III./5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci