Os 19916 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 0.00 | 18.58 | 3 | ||
Praha-Hlubočepy | 19.03 | 19.04 | 1 | ||
Praha-Holyně | 19.09 | 19.10 | |||
Praha-Řeporyje | 19.16 | 19.17 | 3 | ||
Zbuzany | 19.20 | 19.21 | |||
Rudná u Prahy | 19.27 | 19.28 | 4 | ||
Nučice | 19.33 | 19.34 | 2 | ||
Nučice zastávka | 19.36 | 19.37 | |||
Loděnice | 19.43 | 19.44 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 19.50 | 19.51 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 19.56 | 19.57 | 2 | ||
Beroun | 20.00 | 0.00 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci