..: Trasa vlaku Os 19013 - JŘ 2009 :..
Os 19013
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  0.00 18.32 2
  Praha-Krč  18.39 18.40 2/2
  Praha-Braník  18.44 18.45 3
  Praha-Modřany zastávka  18.48 18.48  
  Praha-Komořany  18.52 18.52  
  Praha-Zbraslav  18.56 18.57 3
  Dolní Břežany-Jarov  19.00 19.00  
  Vrané nad Vltavou  19.03 19.04 3
  Skochovice  19.06 19.06  
  Měchenice  19.10 19.11 2
  Klínec  19.16 19.16  
  Bojov  19.20 19.20  
  Bojanovice  19.23 19.23  
  Čisovice  19.27 19.28 2
  Rymaně  19.33 19.33  
  Mníšek pod Brdy  19.36 19.37 3
  Nová Ves pod Pleší  19.42 19.42  
  Malá Hraštice  19.47 19.47  
  Mokrovraty  19.52 19.52  
  Stará Huť  19.57 19.57  
  Dobříš  20.00 0.00 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci