Os 19013 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 0.00 | 18.32 | 2 | ||
Praha-Krč | 18.39 | 18.40 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 18.44 | 18.45 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 18.48 | 18.48 | |||
Praha-Komořany | 18.52 | 18.52 | |||
Praha-Zbraslav | 18.56 | 18.57 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 19.00 | 19.00 | |||
Vrané nad Vltavou | 19.03 | 19.04 | 3 | ||
Skochovice | 19.06 | 19.06 | |||
Měchenice | 19.10 | 19.11 | 2 | ||
Klínec | 19.16 | 19.16 | |||
Bojov | 19.20 | 19.20 | |||
Bojanovice | 19.23 | 19.23 | |||
Čisovice | 19.27 | 19.28 | 2 | ||
Rymaně | 19.33 | 19.33 | |||
Mníšek pod Brdy | 19.36 | 19.37 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 19.42 | 19.42 | |||
Malá Hraštice | 19.47 | 19.47 | |||
Mokrovraty | 19.52 | 19.52 | |||
Stará Huť | 19.57 | 19.57 | |||
Dobříš | 20.00 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster