Sp 1764/5 „ČD Yetti“ | |
Řazení vlaku: 210 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipno nad Vltavou | 0.00 | 16.54 | 1 | ||
Rybník | 17.34 | 17.48 | 1 | ||
Loučovice | 16.59 | 17.00 | 3 | ||
Omlenice | 17.57 | 17.58 | |||
Vyšší Brod klášter | 17.11 | 17.13 | 2 | ||
Kaplice | 18.04 | 18.05 | |||
Těchoraz | 17.16 | 17.17 | |||
Velešín | 18.13 | 18.14 | |||
Herbertov | 17.20 | 17.21 | |||
Velešín město | 18.17 | 18.18 | |||
Rožmberk nad Vltavou | 17.23 | 17.24 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 18.27 | 18.30 | |||
Včelná | 18.35 | 18.38 | |||
České Budějovice jižní zastávka | 18.43 | 18.44 | |||
České Budějovice | 18.49 | 19.14 | 3 | ||
České Budějovice severní zastávka | 19.17 | 19.18 | |||
Hrdějovice | 19.21 | 19.22 | |||
Hosín | 19.24 | 19.24 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 19.27 | 19.28 | 3 | ||
Chotýčany | 19.35 | 19.39 | 2 | ||
Ševětín | 19.43 | 19.44 | 1 | ||
Neplachov | 19.48 | 19.48 | |||
Dynín | 19.51 | 19.52 | 4 | ||
Horusice | 19.55 | 19.56 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 19.58 | 19.59 | |||
Veselí nad Lužnicí | 20.02 | 20.04 | 3 | ||
Řípec-Dráchov | 20.07 | 20.07 | |||
Soběslav | 20.10 | 20.12 | 2 | ||
Roudná | 20.17 | 20.18 | 2 | ||
Doubí u Tábora | 20.21 | 20.21 | |||
Planá nad Lužnicí | 20.25 | 20.27 | 2/3 | ||
Sezimovo Ústí | 20.29 | 20.30 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 20.32 | 20.33 | |||
Tábor | 20.36 | 0.00 | 3/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci