Sp 1762/3 „ČD Yetti“ | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 0.00 | 5.46 | |||
Rybník | 8.09 | 8.20 | 1 | ||
Tábor-Čápův Dvůr | 5.49 | 5.49 | |||
Rožmberk nad Vltavou | 8.31 | 8.35 | 2 | ||
Sezimovo Ústí | 5.51 | 5.52 | |||
Herbertov | 8.37 | 8.38 | |||
Planá nad Lužnicí | 5.55 | 5.57 | 2/2 | ||
Vyšší Brod klášter | 8.44 | 8.46 | 3 | ||
Roudná | 6.02 | 6.02 | 2 | ||
Loučovice | 8.57 | 8.58 | 2 | ||
Lipno nad Vltavou | 9.04 | 0.00 | 1 | ||
Soběslav | 6.07 | 6.08 | 3 | ||
Veselí nad Lužnicí | 6.14 | 6.15 | 3 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 6.18 | 6.19 | |||
Ševětín | 6.28 | 6.30 | 3 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 6.40 | 6.42 | 2 | ||
České Budějovice severní zastávka | 6.48 | 6.49 | |||
České Budějovice | 6.52 | 7.09 | 3 | ||
České Budějovice jižní zastávka | 7.12 | 7.13 | |||
Včelná | 7.19 | 7.20 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 7.26 | 7.26 | |||
Velešín město | 7.35 | 7.36 | |||
Kaplice | 7.46 | 7.49 | |||
Omlenice | 7.55 | 7.58 | |||
Bujanov | 8.01 | 8.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci