Vlak 17406 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staňkov | 0.00 | 12.01 | 1 | ||
Křenovy | 12.07 | 12.07 | |||
Semošice-Peřina | 12.10 | 12.10 | |||
Semošice | 12.13 | 12.13 | |||
Horšovský Týn | 12.19 | 12.20 | 2 | ||
Mašovice | 12.24 | 12.24 | |||
Meclov | 12.27 | 12.27 | |||
Ohnišťovice | 12.30 | 12.30 | |||
Zámělíč | 12.32 | 12.32 | |||
Poběžovice | 12.35 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci