R 1247 | |
Řazení vlaku: 749 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 0.00 | 9.08 | 3 | ||
Zliv | 9.20 | 9.21 | 1/2 | ||
Číčenice | 9.34 | 9.35 | 2 | ||
Protivín | 9.41 | 9.43 | 3 | ||
Písek | 9.56 | 9.58 | 3 | ||
Čížová | 10.07 | 10.08 | 2 | ||
Čimelice | 10.24 | 10.24 | 2 | ||
Mirovice | 10.31 | 10.32 | 3 | ||
Březnice | 10.41 | 10.42 | 1/2 | ||
Příbram | 10.59 | 11.00 | 2 | ||
Jince | 11.11 | 11.12 | 3 | ||
Lochovice | 11.20 | 11.21 | 3 | ||
Zdice | 11.29 | 11.30 | 5 | ||
Beroun | 11.42 | 11.43 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 12.12 | 12.13 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 12.20 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci