|
IC 541 „Hutník“ |
Trasa:
Praha hl.n. 16.06, Praha-Vršovice, Olomouc hl.n. 18.54-18.57, Ostrava-Vítkovice 20.01-20.02, Český Těšín 20.33 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Aktualizace: 1.10.2008 (Martin Jarath) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Souprava přijede z Prahy ONJ-vj. jako Sv 29541 v 15.46 h. Souprava odjede do Bohumína jako Sv 2986 v 20.59 h.
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Vozy s Vmax = 140 km/h 2) JV = servis zajišťuje firma JLV 3) Vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou, oddíl čís. 6 pro invalidy, přeprava jízdních kol v úschově během přepravy na základě povinné rezervace 4) Jede v |
|
Poznámky k oběhům:
a) Pro 142 v , kromě 5.VII.,26.X.,16.XI. |
|
|