Vlak 8767 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 10.35 | 0.00 | |||
Lipany | 0.00 | 9.15 | |||
Rožkovany | 9.17 | 9.18 | |||
Červenica | 9.21 | 9.21 | |||
Pečovská Nová Ves | 9.24 | 9.24 | |||
Sabinov | 9.28 | 9.29 | |||
Orkucany | 9.32 | 9.33 | |||
Šarišské Michaľany | 9.36 | 9.37 | |||
Veľký Šariš | 9.41 | 9.42 | |||
Prešov mesto | 9.47 | 9.48 | |||
Prešov | 9.52 | 9.54 | Nástupište č. | ||
Kendice | 10.01 | 10.02 | |||
Drienovská Nová Ves | 10.04 | 10.05 | |||
Drienovská Nová Ves obec | 10.07 | 10.07 | |||
Ličartovce | 10.10 | 10.11 | |||
Obišovce | 10.13 | 10.13 | |||
Kysak | 10.17 | 10.18 | |||
Trebejov | 10.20 | 10.21 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 10.25 | 10.26 | |||
Ťahanovce | 10.30 | 10.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci