Vlak 8702 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipany | 8.30 | 0.00 | |||
Košice | 0.00 | 6.40 | |||
Ťahanovce | 6.44 | 6.44 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 6.48 | 6.49 | Nástupište | ||
Trebejov | 6.53 | 6.53 | |||
Kysak | 6.56 | 7.06 | |||
Obišovce | 7.09 | 7.10 | |||
Ličartovce | 7.11 | 7.12 | |||
Drienovská Nová Ves obec | 7.15 | 7.15 | |||
Drienovská Nová Ves | 7.17 | 7.18 | |||
Kendice | 7.20 | 7.20 | |||
Haniska pri Prešove | 7.24 | 7.24 | |||
Prešov | 7.28 | 7.52 | Nástupište č. | ||
Prešov mesto | 7.55 | 7.56 | |||
Veľký Šariš | 8.00 | 8.01 | |||
Šarišské Michaľany | 8.07 | 8.08 | |||
Orkucany | 8.11 | 8.12 | |||
Sabinov | 8.15 | 8.16 | |||
Pečovská Nová Ves | 8.20 | 8.21 | |||
Červenica | 8.23 | 8.23 | |||
Rožkovany | 8.26 | 8.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci