Vlak 8318 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poprad-Tatry | 18.26 | 0.00 | 3. | ||
Plaveč | 0.00 | 17.04 | |||
Hromoš | 17.08 | 17.08 | |||
Plavnica | 17.11 | 17.12 | |||
Chmeľnica | 17.16 | 17.16 | |||
Stará Ľubovňa | 17.21 | 17.21 | |||
Forbasy | 17.26 | 17.26 | |||
Nižné Ružbachy | 17.30 | 17.30 | |||
Podolínec | 17.35 | 17.35 | |||
Toporec | 17.38 | 17.38 | |||
Podhorany pri Kežmarku | 17.41 | 17.42 | |||
Bušovce | 17.44 | 17.45 | |||
Spišská Belá zastávka | 17.50 | 17.50 | |||
Strážky zastávka | 17.53 | 17.54 | |||
Strážky | 17.57 | 17.57 | |||
Kežmarok zastávka | 18.00 | 18.00 | |||
Kežmarok | 18.02 | 18.03 | |||
Huncovce | 18.08 | 18.09 | |||
Studený Potok | 18.12 | 18.12 | |||
Matejovce pri Poprade | 18.17 | 18.18 | |||
Poprad-Spišská Sobota | 18.23 | 18.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci