R 810 „Horehronec“ | |
Řazení vlaku: 163 + Apeer61 + BDshmee + 4xB Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 22.35 | 0.00 | 2./2 | ||
Košice | 0.00 | 15.06 | |||
Kysak | 15.17 | 15.19 | |||
Margecany | 15.33 | 15.41 | |||
Gelnica | 15.49 | 15.50 | |||
Prakovce zastávka | 15.58 | 15.59 | |||
Mníšek nad Hnilcom | 16.06 | 16.07 | |||
Nálepkovo | 16.23 | 16.24 | |||
Mlynky | 16.47 | 16.48 | |||
Dedinky | 16.52 | 16.53 | |||
Dobšinská Ľadová Jaskyňa | 17.01 | 17.02 | |||
Červená Skala | 17.22 | 17.23 | |||
Heľpa | 17.37 | 17.38 | |||
Polomka | 17.46 | 17.47 | |||
Brezno | 18.07 | 18.08 | nástupište | ||
Chvatimech | 18.14 | 18.15 | |||
Podbrezová | 18.19 | 18.20 | |||
Brusno kúpele | 18.33 | 18.34 | |||
Banská Bystrica | 18.54 | 19.08 | |||
Banská Bystrica mesto | 19.10 | 19.11 | |||
Sliač kúpele | 19.22 | 19.23 | |||
Zvolen mesto | 19.27 | 19.28 | |||
Zvolen osobná stanica | 19.31 | 19.34 | 2. | ||
Hronská Dúbrava | 19.43 | 19.44 | |||
Žiar nad Hronom | 19.54 | 19.55 | |||
Žarnovica | 20.07 | 20.08 | |||
Nová Baňa | 20.20 | 20.21 | |||
Kozárovce | 20.35 | 20.36 | |||
Levice | 20.46 | 20.48 | |||
Podhájska | 21.13 | 21.13 | |||
Šurany | 21.27 | 21.28 | |||
Šaľa | 21.50 | 21.51 | |||
Galanta | 21.58 | 22.00 | |||
Bratislava-Vinohrady | 22.28 | 22.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci