Os 7809 | |
Řazení vlaku: 163 + BDs + 4xBdt + B Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 12.55 | 0.00 | |||
Poprad-Tatry | 0.00 | 11.00 | 1. | ||
Gánovce | 11.05 | 11.05 | |||
Spišský Štiavnik | 11.10 | 11.10 | |||
Vydrník | 11.13 | 11.14 | |||
Letanovce | 11.18 | 11.18 | |||
Spišské Tomášovce | 11.20 | 11.21 | |||
Smižany | 11.24 | 11.25 | |||
Spišská Nová Ves | 11.28 | 11.30 | |||
Teplička nad Hornádom | 11.34 | 11.34 | |||
Markušovce | 11.38 | 11.39 | |||
Matejovce nad Hornádom | 11.42 | 11.42 | |||
Chrasť nad Hornádom | 11.45 | 11.46 | |||
Vítkovce | 11.48 | 11.49 | |||
Olcnava | 11.52 | 11.52 | |||
Spišské Vlachy | 11.56 | 11.57 | |||
Krompachy | 12.03 | 12.04 | |||
Richnava | 12.07 | 12.07 | |||
Kluknava | 12.10 | 12.10 | |||
Margecany | 12.15 | 12.16 | |||
Margecany zastávka | 12.18 | 12.19 | |||
Ružín | 12.23 | 12.23 | |||
Malá Lodina | 12.26 | 12.27 | |||
Veľká Lodina | 12.30 | 12.30 | |||
Kysak | 12.36 | 12.38 | |||
Trebejov | 12.40 | 12.41 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 12.45 | 12.46 | |||
Ťahanovce | 12.50 | 12.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci