Vlak 6717 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rimavská Sobota | 23.02 | 0.00 | |||
Tisovec | 0.00 | 22.10 | |||
Tisovec mesto | 22.12 | 22.13 | |||
Rimavská Píla | 22.17 | 22.18 | |||
Hačava | 22.21 | 22.22 | |||
Hnúšťa zastávka | 22.25 | 22.26 | |||
Hnúšťa | 22.29 | 22.30 | |||
Likier | 22.32 | 22.32 | |||
Rimavské Brezovo | 22.35 | 22.35 | |||
Rimavská Baňa | 22.39 | 22.40 | |||
Rimavské Zalužany | 22.42 | 22.43 | |||
Kociha | 22.45 | 22.46 | |||
Hrachovo | 22.48 | 22.49 | |||
Nižný Skálnik | 22.51 | 22.51 | |||
Veľké Teriakovce | 22.53 | 22.54 | |||
Čerenčany | 22.57 | 22.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci