R 605 „Dargov“ | |
Řazení vlaku: 362 + 2xBmeer61 + Beer61 + WRRm + Aeer61 + BDshmeer + 3xBeer61 + Bpeer61 + WLAB Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čierna nad Tisou | 17.33 | 0.00 | |||
Bratislava hlavná stanica | 0.00 | 9.47 | 3./10 | ||
Bratislava-Vinohrady | 9.52 | 9.53 | |||
Trnava | 10.17 | 10.19 | |||
Leopoldov | 10.30 | 10.32 | 2. | ||
Piešťany | 10.43 | 10.44 | |||
Nové Mesto nad Váhom | 11.00 | 11.02 | 2. | ||
Trenčín | 11.29 | 11.30 | 2. | ||
Trenčianska Teplá | 11.36 | 11.38 | |||
Púchov | 11.55 | 11.56 | |||
Považská Bystrica | 12.06 | 12.07 | |||
Žilina | 12.33 | 12.45 | 1. | ||
Vrútky | 13.02 | 13.04 | |||
Kraľovany | 13.17 | 13.19 | |||
Ružomberok | 13.34 | 13.36 | |||
Liptovský Mikuláš | 13.53 | 13.55 | |||
Štrba | 14.22 | 14.24 | |||
Poprad-Tatry | 14.37 | 14.40 | 1. | ||
Spišská Nová Ves | 14.58 | 15.00 | |||
Margecany | 15.25 | 15.27 | |||
Kysak | 15.42 | 15.44 | |||
Košice | 15.55 | 16.14 | |||
Michaľany | 16.51 | 16.53 | |||
Slovenské Nové Mesto | 17.02 | 17.04 | |||
Streda nad Bodrogom | 17.10 | 17.11 | |||
Pribeník | 17.24 | 17.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci