Vlak 5041 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prievidza | 16.20 | 0.00 | |||
Nitra | 0.00 | 13.49 | |||
Nitra zastávka | 13.52 | 13.53 | |||
Mlynárce | 13.56 | 13.56 | |||
Lužianky | 14.01 | 14.02 | |||
Čakajovce | 14.05 | 14.06 | |||
Jelšovce | 14.09 | 14.09 | |||
Výčapy-Opatovce | 14.14 | 14.14 | |||
Koniarovce | 14.17 | 14.18 | |||
Preseľany nad Nitrou zastávka | 14.21 | 14.21 | |||
Kamanová | 14.24 | 14.24 | |||
Mýtna Nová Ves | 14.27 | 14.28 | |||
Ludanice | 14.31 | 14.32 | |||
Chrabrany | 14.37 | 14.37 | |||
Topoľčany | 14.42 | 15.00 | |||
Krušovce | 15.05 | 15.05 | |||
Bošany | 15.09 | 15.10 | |||
Chynorany | 15.14 | 15.21 | |||
Žabokreky nad Nitrou | 15.25 | 15.26 | |||
Veľké Bielice | 15.31 | 15.32 | |||
Partizánske | 15.35 | 15.35 | |||
Partizánske zastávka | 15.38 | 15.39 | |||
Veľké Uherce | 15.43 | 15.43 | |||
Oslany | 15.48 | 15.48 | |||
Bystričany | 15.52 | 15.52 | |||
Zemianske Kostoľany | 15.57 | 16.03 | |||
Nováky | 16.08 | 16.09 | |||
Koš | 16.14 | 16.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci