Os 3078 | |
Řazení vlaku: 363 + 3xBdt + B Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Mesto nad Váhom | 21.03 | 0.00 | 2. | ||
Žilina | 0.00 | 18.51 | |||
Horný Hričov | 19.01 | 19.01 | |||
Dolný Hričov | 19.04 | 19.05 | |||
Bytča | 19.11 | 19.12 | |||
Predmier | 19.15 | 19.16 | |||
Plevník-Drienové | 19.20 | 19.20 | |||
Považská Teplá | 19.24 | 19.25 | |||
Považská Bystrica | 19.30 | 19.31 | 1. | ||
Milochov | 19.36 | 19.36 | |||
Nosice | 19.40 | 19.41 | |||
Púchov | 19.44 | 19.53 | |||
Dolné Kočkovce | 19.56 | 19.57 | |||
Beluša | 20.00 | 20.01 | |||
Ladce | 20.04 | 20.05 | |||
Košeca | 20.08 | 20.09 | |||
Ilava | 20.12 | 20.13 | |||
Dubnica nad Váhom | 20.18 | 20.19 | 2. | ||
Trenčianska Teplá | 20.24 | 20.25 | |||
Trenčín-Opatová | 20.28 | 20.29 | |||
Trenčín | 20.32 | 20.34 | 3. | ||
Trenčín-Zlatovce | 20.37 | 20.38 | |||
Kostolná-Zariečie | 20.43 | 20.43 | |||
Melčice | 20.50 | 20.51 | |||
Trenčianske Bohuslavice | 20.56 | 20.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci