R 981 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 + 2xBDtax782 + 714 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 7.02 | 0.00 | 2 | ||
Liberec | 0.00 | 4.00 | 4 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 4.17 | 4.18 | 3 | ||
Hodkovice nad Mohelkou | 4.24 | 4.25 | 3 | ||
Turnov | 4.38 | 4.39 | 2/2 | ||
Malá Skála | 4.47 | 4.47 | 3 | ||
Železný Brod | 4.55 | 4.56 | 3 | ||
Semily | 5.03 | 5.06 | 2 | ||
Košťálov | 5.14 | 5.14 | 4 | ||
Stará Paka | 5.24 | 5.25 | |||
Mostek | 5.42 | 5.43 | 2 | ||
Bílá Třemešná | 5.49 | 5.50 | 3 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 5.56 | 6.00 | 2 | ||
Jaroměř zastávka | 6.10 | 6.11 | |||
Jaroměř | 6.14 | 6.21 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 6.35 | 6.43 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 6.58 | 6.59 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci