Os 9413 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 11.45 | 0.00 | 1/2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 9.46 | I./1 | ||
Praha-Vysočany | 10.00 | 10.01 | 1/2 | ||
Praha-Horní Počernice | 10.09 | 10.10 | 3 | ||
Zeleneč | 10.14 | 10.14 | |||
Mstětice | 10.17 | 10.17 | |||
Čelákovice | 10.22 | 10.23 | 5 | ||
Čelákovice-Jiřina | 10.25 | 10.25 | |||
Lysá nad Labem | 10.31 | 10.32 | 2 | ||
Ostrá | 10.35 | 10.36 | |||
Stratov | 10.37 | 10.38 | |||
Kostomlaty nad Labem | 10.41 | 10.42 | 3 | ||
Kamenné Zboží | 10.44 | 10.45 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 10.49 | 11.01 | 1 | ||
Velké Zboží | 11.05 | 11.05 | |||
Poděbrady | 11.08 | 11.09 | 1/2 | ||
Libice nad Cidlinou | 11.13 | 11.13 | 3 | ||
Velký Osek | 11.16 | 11.17 | 3 | ||
Veltruby | 11.20 | 11.20 | |||
Kolín-Zálabí | 11.24 | 11.24 | |||
Kolín | 11.27 | 11.34 | 4 | ||
Hlízov | 11.41 | 11.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci