Os 9301 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.01 | 0.00 | 3 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 4.00 | I./1 | ||
Praha-Libeň | 4.08 | 4.09 | 3 | ||
Praha-Kyje | 4.14 | 4.14 | |||
Praha-Dolní Počernice | 4.17 | 4.17 | |||
Praha-Běchovice | 4.21 | 4.21 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 4.26 | 4.26 | |||
Úvaly | 4.30 | 4.30 | 1/2 | ||
Tuklaty | 4.33 | 4.33 | |||
Rostoklaty | 4.36 | 4.36 | |||
Český Brod | 4.40 | 4.41 | 2 | ||
Klučov | 4.44 | 4.44 | |||
Poříčany | 4.47 | 4.47 | 1 | ||
Tatce | 4.51 | 4.51 | |||
Pečky | 4.54 | 4.55 | 2 | ||
Cerhenice | 4.58 | 4.58 | |||
Velim | 5.01 | 5.01 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 5.03 | 5.03 | |||
Kolín zastávka | 5.07 | 5.08 | |||
Kolín | 5.11 | 5.12 | 2 | ||
Kolín dílny | 5.15 | 5.15 | |||
Starý Kolín | 5.19 | 5.19 | |||
Záboří nad Labem | 5.23 | 5.24 | 1/2 | ||
Týnec nad Labem | 5.25 | 5.25 | |||
Kojice | 5.28 | 5.28 | |||
Chvaletice | 5.30 | 5.30 | |||
Řečany nad Labem | 5.34 | 5.35 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 5.38 | 5.38 | |||
Přelouč | 5.41 | 5.48 | 1/2 | ||
Valy u Přelouče | 5.51 | 5.51 | |||
Pardubice-Opočínek | 5.54 | 5.54 | |||
Pardubice-Svítkov | 5.58 | 5.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci