Os 9021 | |
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 18.39 | 0.00 | 4 | ||
Praha-Vršovice | 0.00 | 16.52 | 2 | ||
Praha-Krč | 16.58 | 16.58 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 17.02 | 17.03 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 17.07 | 17.07 | |||
Praha-Komořany | 17.10 | 17.10 | |||
Praha-Zbraslav | 17.14 | 17.15 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 17.19 | 17.19 | |||
Vrané nad Vltavou | 17.24 | 17.29 | 2 | ||
Skochovice | 17.31 | 17.31 | |||
Davle | 17.38 | 17.39 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 17.42 | 17.42 | |||
Petrov u Prahy | 17.45 | 17.45 | |||
Luka pod Medníkem | 17.51 | 17.51 | |||
Jílové u Prahy | 17.57 | 17.58 | 3 | ||
Kamenný Přívoz | 18.03 | 18.04 | |||
Prosečnice | 18.06 | 18.06 | |||
Krhanice | 18.10 | 18.10 | 3 | ||
Chrást nad Sázavou | 18.14 | 18.14 | |||
Týnec nad Sázavou | 18.16 | 18.20 | 2 | ||
Pecerady | 18.24 | 18.24 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 18.29 | 18.29 | |||
Poříčí nad Sázavou | 18.33 | 18.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster